Aktualności

"UGRUNTOWANIE". WARSZTAT

 CYKL WARSZTATÓW :

STOPY NA ZIEMI - HEIKO HINRICHS - UWAŻNE USTAWIENIA SYSTEMOWE  


"UGRUNTOWANIE". 
 
10 - 13 PAŹDZIERNIKA 2019 
 
...jeśli Twoje stopy mogłyby poruszyć się do przodu - w zgodzie z ich ruchem - to dokąd chciałyby pójść?
Bez zbędnych poświęceń i zahamowań, lecz z własną intuicją i radością,
która płynie ze świadomego ruchu...
Skierujmy nasze ciało na jego własną ścieżkę i odkryjmy jego prawdziwy świat i język...

------------------------------------------------------------------------------------------
Wielu z nas w szczególności w dzieciństwie doświadczyło braku zaufania, niejasnych, czasem podwójnych komunikatów, które wprowadzały wewnętrzne zamieszanie. Gubiliśmy wtedy poczucie klarowności, pewności oraz spójności, traciliśmy zaufanie do najbliższego otoczenia.
Podczas naszych cyklicznych warsztatów: “ Stopy na Ziemi“, będziemy uczyć się jak budować zdrowe, chroniące nas granice, odkrywać nasze wnętrze, poszukiwać nowej orientacji wewnątrz i na zewnątrz nas.
Stopy to nasze połączenie z ziemią i ruchem do przodu.
Co się dzieje, kiedy nie mogę się ruszyć ?
Przyjrzyjmy się dokładniej tej blokadzie.
Jaki jest jej charakter?
Jak wygląda dynamika pomiędzy mną a blokadą?
Jak wygląda moje "tak" i moje "nie"?
Kiedy skonfrontujemy się z blokadą - możemy precyzyjniej zrozumieć jej strukturę i oddziaływanie na nas. Nie musimy już walczyć z nią. Możemy natomiast sprawdzić, czy jest dla nas wciąż aktualna, czy może już nie?

Podczas warsztatów pracujemy w z różnymi tematami: z klarownością i zmianą w relacjach, ze znajdywaniem własnego miejsca w systemie rodzinnym, z rewidowaniem i zmianą przekonań, z wzięciem siły od przodków i połączeniem z linią przodków, z kwestiami zdrowia i neutralizowaniem obciążeń, ze stawianiem granic i kochaniem siebie, z pożegnaniem i nowymi początkami, z kwestiami finansowymi i sprawami zawodowymi.
 
PROWADZĄCY:  HEIKO HINRICHS 
Jestem certyfikowanym pedagogiem, terapeutą rodzinnym i terapeutą traumy (Somatic Experiencing Practitioner). Pracuję z klientami indywidualnymi, parami, rodzinami i instytucjami.
Od ponad dwudziestu lat pracuję z konstelacjami systemu.
Brałem udział w seminariach Berta Hellingera, Otto Brinka, Guntharda Webera i innych.
Jestem założycielem Instytutu Terapii Systemowej „Family Affair” w Bremie i „Family Affair Polska” we Wrocławiu, gdzie odbywają się warsztaty oraz szkolenia dla terapeutów. Prowadzę kursy i seminaria, jestem terapeutą w Niemieckim Towarzystwie Postaw Systemowych (DGfS), Międzynarodowym Stowarzyszeniu Postaw Systemowych (ISCA)oraz jestem członkiem w Niemieckim Towarzystwie Somatic Experiencing i European Association Somatic Experiencing (EASE), mam Europejski Certyfikat Psychoterapii (ECP).
 
Cena warsztatu: - z praca wlasna – 690 PLN;
- w roli aktywnego obserwatora (bez pracy wlasnej) – 390 PLN;

Zaliczka płatna do trzech dni po dokonaniu zgłoszenia mailem – 390 PLN gwarantuje miejsce na warsztacie (praca własna) oraz 190 PLN (aktywny obserwator) na konto:
Anna Staszek, ul. Chrobrego 17/3, 50- 524 Wrocław
mbank: 43 1140 2004 0000 3602 4659 3956

W przypadku rezygnacji z warsztatów w terminie do 14 dni do rozpoczęcia warsztatu zwracamy 80 % dokonanej wpłaty, pomiędzy 14 a 7 dni - 50%, a w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem warsztatu zaliczka z powodów organizacyjnych nie ulega zwrotowi.

Czas trwania: (orientacyjnie) czwartek, piątek i sobota 10.00 - 18.00; niedziela 10.00 - 15 .00/16.00 ( z około 2-godzinną przerwą na obiad). Dokładne godziny podamy w mailu organizacyjnym.

Miejsce: Body4Soul Holistic Fitness Studio
Stysia 45, 53-525 Wrocław

Dodatkowe informacje: Anna Staszek – 501 673 971 w godzinach 10.00 – 17.00 lub mailowo na adres: ustawienia.wroclaw@o2.pl;